Stavební technik - Severovýchodní Čechy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MAPEI, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní stavební technici - stavební technik - severovýchodní čechy.

Místo výkonu práce: Severovýchodní Čechy Náplň: - poskytování technického servisu zákazníkům (provádění informativních měření fyzikálních parametrů konstrukce, doporučení vhodné technologie řešení, zaškolení zpracovatelů a fyzické předvádění aplikace materiálů přímo na místě realizace) - vyhodnocení a zprávy o provedených zkouškách - předvádění aplikací na odborných seminářích a školeních pořádaných firmou pro zákazníky i na interních školeních - příprava ukázkových vzorků aplikací systémových řešení - zpracovávání podkladů pro nabídky řešení - 80% pracovní doby manuální práce, 20% administrativa Požadujeme: - orientaci v produktech stavební chemie a stavebnictví - manuální zručnost a praktickou zkušenost s aplikací stavebních materiálů - orientaci na zákazníka a obchodně marketingové myšlení výhodou - ŘP sk. B nezbytný, E výhodou - ochotu učit se novým věcem - časovou flexibilitu a ochotu cestovat a pracovat v terénu po regionu, v případě potřeby po celé ČR - uživatelskou znalost MS Office (Word, Outlook, IE) - nástup dle dohody - preferujeme kandidáty s min.4-letou praxí na obdobné pozici technika, stavbyvedoucího, mistra

Společnost

MAPEI, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní stavební technici

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MAPEI, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MAPEI, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému