Koordinátor/ka / Personální referent/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Data Servis - informace s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Personální referenti - koordinátor/ka / personální referent/ka.

Místo výkonu práce: Jaklovecká č.p. 1379/9, Slezská Ostrava Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj aktuální životopis spolu s průvodním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů na adresu kontakt, do předmětu prosím uveďte "KOORDINÁTOR/ PERSONÁLNÍ REFERENT" Společnost Data Servis realizuje již více než 20 let průzkumy na trhu gastronomických podniků(HORECA ). Při zajišťování těchto průzkumu spolupracujeme a řídíme mnoho externích zaměstnanců na různých pozicích po celé České a Slovenské republice, kteří pro nás zajišťují cenné informace ve formě rozhovorů s určenými lidmi, nebo jako pozorovatelé v podnicích apod. Nyní hledáme posilu pro náš tým na pozici: KOORDINÁTOR/ PERSONÁLNÍ REFERENT NÁPLŇ PRÁCE: o spolupráce při nastavení a vylepšení personálních procesů při komunikaci, řízení a kontroly odvedené práce externích spolupracovníků o inzerce a vyhledávání kvalitních a vhodných spolupracovníků, vedení vstupních pohovorů o správa webu a online aplikace pro komunikaci a řízení týmů tazatelů o prezentace firmy a komunikace na sociálních sítích o péče o externí kolegy, vylepšování motivačního systému, jejich hodnocení a odměňování o reporting dle požadavků vedení CO POŽADUJEME? o min. SŠ vzdělání, praxe v této oblasti vítána o systematičnost, zkušenosti s řízením lidí, vytrvalost o tvůrčí činnosti a energii měnit a posouvat věci kupředu o radost z řízení auta po celé ČR/SR ( ŘP sk. B) o znalost práce na PC MS Office (Excel, Word, Outlook) CO NABÍZÍME? o zázemí stabilní společnosti o sídlo je příjemné a klidné lokalitě Slezské Ostravy dostupné MHD i s možnosti parkování o mladý a přátelský tým o osobní zaškolení a individuální profesní koučing o odměnu odpovídající výkonu o možnost osobního růstu, další vzdělávání, podpora a rozvoj osobních znalostí a dovedností o nástup dle dohody Benefity: o stravenky, možnost stravování přímo na pracovišti, pravidelné prémie a odměny, firemní akce, flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova (home- office), občerstvení na pracovišti, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na sport, volný čas, zdravotní volno aj. Souhlas s poskytnutím osobních údajů: V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlasím se zpracováním mých osobních údajů, které jsem společnosti Data Servis-informace s.r.o. poskytl v souvislosti s žádostí o přijetí do zaměstnání.

Lokalita pracoviště

Jaklovecká 1379, 710 00 Ostrava 10, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Data Servis - informace s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Data Servis - informace s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému