Designér obalových materiálů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Průmysloví a produktoví designéři - designér obalových materiálů.

Místo výkonu práce: Žimrovice Kontakt: kontakt - zaslat CV. Do týmu konstrukce a vývoje hledáme tvořivého a iniciativního kandidáta s vysokým pracovním nasazením, inovativním myšlením a výraznou orientací na zákazníka a výsledek. POPIS POZICE - tvorba návrhů obalových řešení, spolupráce se zákazníkem na vývoji a inovacích, komunikace a prezentace u zákazníků - zpracování výkresové dokumentace a evidence ke zpracovaným návrhům, výroba vzorků, technický dozor při výrobě - komunikace se zákazníky i interními partnery (obchodníci, zákaznický servis, výroba) PROFIL KANDIDÁTA - aktivní, kreativní přístup k zadaným projektům - min. SŠ vzdělání technického směru - vysoká uživatelská znalost práce v CAD a MS Office Standard - kreativní 3D myšlení/představivost, technické myšlenídobrá znalost angličtiny NABÍZÍME - nástup ihned nebo dle dohody - doba určitá s trváním 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou - 1 týden dovolené navíc závodní stravování s příspěvkem firmy - příspěvek na penzijní připojištění - motivující systémem odměňování a zaměstnaneckých výhod - příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Návrhář v oboru Tvůrčí práce a design
Alternativní názvy profese: Průmysloví a produktoví designéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému