Pracovníci asistenti v chráněné dílně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ENVERO, z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené - pracovníci asistenti v chráněné dílně.

Místo pracoviště: Čestlice, V Oblouku 114, 251 01 Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: Požadavky na uchazeče/ku: o Minimálně úplné střední vzdělání, výhodou kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb. nebo vzdělání a praxe na obdobných pozicích, doložené reference z předchozích pracovišť o Velmi dobré komunikační schopnosti, empatii, schopnost sebereflexe, zájem o profesní růst o Zkušenost na podobné pozici vítána o Praktická zručnost - základní znalost výtvarných a rukodělných technik o Dovednost práce s PC o Řidičský průkaz skupiny B vítán - aktivní řidič Nabízíme: o Práce v malém kolektivu (4 osoby ve skupině) o Dohoda o rozložení směn podle individuálních potřeb (vhodné pro rodiče na rod. dovolené, osoby pečující apod.) o Pěkné pracovní prostředí v designérské dílně, bezbariérový přístup o Podporu formou supervize týmu a individuální supervize, možnost dalšího vzdělávání o 7200 Kč hrubá mzda při 0,4 úvazku na pracovní smlouvu na dobu určitou o Možný finanční postup a přechod na stálý pracovní poměr o Místo výkonu práce: Čestlice, ulice v Oblouku (výborná dopravní dostupnost MHD) o Nástup říjen/listopad 2016 Náplň práce: o Praktická podpora OZP na místě pracoviště v získání praktických rukodělných dovedností, začlenění do kolektivu, osvojení si pracovních návyků z hlediska bezpečnosti práce, pracovního režimu, provozního řádu apod. o Ve spolupráci se sociálním pracovníkem a koučem vytváří strategii další podpory potřebné k dosažení osobních cílů uživatele o Předává soc. pracovnímu informace o průběhu poskytování služby o Účastní se konzultací se zaměstnavatelem, rodinnými příslušníky uživatele služby, s pracovníky spolupracujících programů, služeb, institucí či organizací o Zaznamenává průběh služby do osobního spisu uživatele služby o Účastní se porad týmu a rozvojové supervize

Společnost

ENVERO, z.s.

Lokalita pracoviště

V Oblouku 114, 251 01 Říčany u Prahy, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 7 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

13.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ENVERO, z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ENVERO, z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému