Osobní asistence

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Spolek Trend vozíčkářů Olomouc hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené - osobní asistence.

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc hledá nové pracovníky a pracovnice, do sociální služby osobní asistence, ke klientům s tělesným a kombinovaným postižením. Místo výkonu práce: Litovel, Olomouc a okolí. Požadavky: - vzdělání podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách kurz pracovníka v sociálních službách - výhodou praxe v sociálních službách, dobrá orientace v Litovli a okolí - flexibilní časové možnosti, práce i o svátcích a víkendech, dle požadavků klientů - zodpovědné a spolehlivé jednání, dochvilnost, komunikativnost a aktivní užívání online nástrojů (kalendář, formuláře, email), Nabízíme: - finanční odměnu ve výši 75 Kč/hod., příplatek za víkendy a svátky, navýšení po třech měsících - smlouvu ve formě DPP a následně DPČ - pravidelné supervize a vzdělávání, volnočasové akce Trendu, přednášky, intervize a porady Pracovní náplň: - úkony osobní asistence - doprovody, dopomoc s úklidem domácnosti, doprovody, příprava a podání jídla, přesuny z invalidního vozíku, osobní hygiena, společnost a vyřizování osobních záležitostí - spolupráce s koordinátorem osobní asistence při plnění povinností, účast na poradách, školeních a supervizích - výkon služby osobní asistence podle pravidel, postupů a pokynů daných metodikou V případě zájmu o pracovní místo zašlete strukturovaný životopis a stručný motivační dopis společně se souhlasem s uchováním Vámi poskytnutých údajů po dobu 1 roku na níže uvedené kontaktní údaje. Do předmětu e-mailu nebo na obálku napište OSOBNÍ ASISTENT - výběrové řízení. Kontakt: Spolek Trend vozíčkářů Olomouc, Bc. Marcel Skýba, DiS.; Lužická 7, 779 00 Olomouc, tel.: kontakt, kontakt; email: kontakt.

Lokalita pracoviště

Lužická 101, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 75 Kč / Měsíc

Datum nástupu

14.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Spolek Trend vozíčkářů Olomouc výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Spolek Trend vozíčkářů Olomouc o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému