Mistr pro železniční stavitelství

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Skanska a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti dopravy - mistr pro železniční stavitelství.

tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce je Praha + Středočeský kraj Divize Železniční stavitelství. Nabízíme: Mzdu od 25.000,-Kč měsíčně + 15% prémie Dovolená až 5 týdnů Smlouva na dobu určitou 1 rok lze prodloužit. Jste dobrý organizátor? Máte skvělé komunikační a plánovací schopnosti? Nebojíte se zodpovědnosti za vedení týmu lidí? Nechcete denně sedět v kanceláři a rád vycestujete v rámci regionu ČR? Výborně! Pojďte pracovat do naší společnosti. MĚLI BYCHOM PRO VÁS NABÍDKU PRÁCE: Co Vás čeká: - Budete řídit a realizovat zakázky dle výrobního plánu, smluv o dílo a dalších závazných předpisů - Organizování a řízení práce podřízených zaměstnanců na určených pracovištích Vám nebude cizí - Budete zabezpečovat a dodržovat technologické předpisy a normy " Naučíte se u nás přejímání materiálu, výrobků a strojů a zabezpečení jejich řádného využívání, uložení a údržby - Těšte se také na cestování v regionu Čechy Co od Vás očekáváme my: - Středoškolské stavební vzdělání , můžete být i absolvent! - Znalost obecných předpisů v oblasti stavebního práva a bezpečnosti práce - Znalost MS Office - Radost a chuť do práce - Chceme, aby na Vás bylo spolehnutí Co Vám za to můžeme nabídnout: - Budete součástí mezinárodní společnosti, kde každý může otevřeně říct svůj názor - Klademe veliký důraz na přijímání a profesní rozvoj našich zaměstnanců - Smlouvu na dobu určitou 1 rok - v rámci dobré spolupráce prodloužíme - Dostanete příspěvek na životní a penzijní připojištění - Dostanete příspěvek na stravování - Získáte týden dovolené navíc - Obdržíte služební mobilní telefon - Obdržíte bonusy, prémie - Obdržíte příspěvek na sport, kulturu, volný čas a další zaměstnanecké benefity

Společnost

Skanska a.s.

Lokalita pracoviště

Praha, Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Skanska a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Skanska a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému