Software Tester

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ricardo Prague s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci - software tester.

Místo výkonu práce: Thámova 289/13, Praha 8 Kontaktujte na tel.: kontaktv časech 8:00-16:00, nebo e-mail: kontakt Náplň práce: - příprava testovacích specifikací - odhad času a nákladů potřebných pro testování - manuální a automatické testování Požadujeme: - výbornou znalost angličtiny (denní komunikace s anglickými rodilými mluvčími) - ISEB / ISTQB - několikaletou zkušenost s testováním a QA - znalost operačního systému Microsoft Windows (XP a Windows 7) a produktů Microsoft Office (zejména Excel) - technické vzdělání a znalost automotive - schopnost dodat zadanou práci v dohodnutém termínu

Společnost

Ricardo Prague s.r.o.

Lokalita pracoviště

Thámova 289, 186 00 Praha 86 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 40 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ricardo Prague s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ricardo Prague s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému