Technik kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Etampa Metra a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - technik kvality.

Požadavky: -SOU/SŠ/VŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojní, se zaměřením na kvalitu) -Praxe v oblasti kontroly min. 1 rok , ideálně ve strojírenství, v automotive výhodou -čtení strojírenské technické dokumentace -znalost práce v normě ISO/TS16949 výhodou -znalost některého z nástrojů např., PPAP, FMEA, SPC, MSA výhodou -komunikativní znalost Aj nebo Nj výhodou -znalost MS Office -ŘP: B – služební cesty Pracovní náplň - Spolupráce při stanovování měřících metod a vypracovávání měřících postupů - Měření výrobků a kontrola výrobních procesů podle technické dokumentace - Tvorba měrových protokolů a dokumentace - Provádění analýz vadných dílů - účast při řešení a odstraňování chyb včetně analýzy slabých míst - účast na auditech výrobku a procesu a auditech zákazníků - spolupráce při procesu vzniku nových výrobků - spoluúčast na uvolnění sériové výroby - aplikace metod APQP pro plánování jakosti a PPAP pro schvalování produktů ve výrobě - realizace interních i externích auditů kvality - podílení se na realizaci 8D reportů při zákaznických reklamacích Nabízíme: -stabilní práci v zavedené firmě -čisté prostředí a férový přístup -příspěvek na penzijní pojištění -podnikové stravování -nástupní mzda dohodou

Společnost

Etampa Metra a.s.

Lokalita pracoviště

Pražská 2521, 678 01 Blansko 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Etampa Metra a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Etampa Metra a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému