ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VPT Partner s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník/pracovnice.

Místo je určené VÝHRADNĚ pro osoby se zdravotním znevýhodněním (OZP nebo TZP). Pro rozšíření našeho týmu hledáme posilu na pozici administrativního pracovníka/pracovnice. Vaším hlavním úkolem bude administrativní podpora e-shopu a informačního systému. Školení je zajištěno. Budoucího kolegu nebo kolegyni vybíráme z řad schopných a motivovaných lidí s aktivním přístupem k práci. Co Vám nabízíme? " Zázemí dlouhodobě prosperující české společnosti " Odpovídající platové ohodnocení " Práci na hlavní pracovní poměr " Možnost okamžitého nástupu " Jednosměnný provoz " Práce v Písku Co od Vás požadujeme? " Pečlivost " Spolehlivost " Ochotu učit se novým věcem " Samostatnost i týmová spolupráce zároveň " Práce s PC První kontakt je nutný pouze e-mailem. Žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte, prosím, na uvedený email. Pracovní doba 8:00 - 16:30 Pokud si myslíte, že jste to právě Vy, koho hledáme, a máte zájem zúčastnit se vypsaného výběrového řízení, zašlete nám na emailovou adresu kontakt Váš strukturovaný životopis. Budeme se na Vás těšit!

Společnost

VPT Partner s.r.o.

Lokalita pracoviště

Čechova 406, 397 01 Písek 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VPT Partner s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VPT Partner s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému