Vývojáři webu a multimédií - programátoři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ABUCO ICT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři webu a multimédií - vývojáři webu a multimédií - programátoři.

Místo výkonu: Na Zámecké 457/5, 140 00 Praha 4 - Nusle Kontakt: Mgr. Lucia Mekýšová, e-mail: kontakt Požadujeme: pokročilou znalost PHP a znalost OOP znalost HTML a JavaScriptu aktivní znalost angličtiny (schopnost číst technickou dokumentaci, psát kód v angličtině) aktivní znalost turečtiny (schopnost číst technickou dokumentaci, psát kód v turečtině) analytické schopnosti vedoucí k samostatnému řešení úkolů, svědomitost a pečlivost. znalost SQL, GIT, Symfony2, Magento nebo Drupal výhodou

Společnost

ABUCO ICT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Zámecké 457, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 28 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Turečtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ABUCO ICT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ABUCO ICT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému