Technik realizace a údržby zeleně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bartoň a Partner s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zahradní technici - technik realizace a údržby zeleně.

Náplň práce: údržba zeleně - seč trávy traktorovou sekačkou, práce s křovinořezem; realizace zeleně menšího rozsahu. Místo výkonu práce: Olomouc. Mzdové podmínky: 13 000,- Kč. Úvazek: HPP. Nástup: ihned. Místo není vhodné pro OZP. První kontakt možný POUZE telefonicky nebo mailem. Kontakt: Linda Uchytilová, tel. kontakt, email: kontakt.

Lokalita pracoviště

Olomouc 580, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bartoň a Partner s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bartoň a Partner s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému