PLÁNOVAČ VÝROBY (malo+ středně sériové)

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Toužíte pracovat v prostředí náročné a perfektně procesně řízené výroby? Považujete se za člověka s opravdu silnou zákaznickou orientací? Máte zkušenosti s plánováním malo+ středně sériového obrábění? Jste vizionář a chcete se podílet na zajišťování maximální efektivity výrobního procesu? Pak chceme do našeho týmu právě Vás!

Pro stabilní českou výrobní společnost působící na trhu sklářské, letecké a strojní výroby hledáme: PLÁNOVAČE VÝROBY!

Pracovní náplň:
• Tvorba plánu výroby na základě zákaznických odvolávek = denní plánování
• Příprava dlouhodobých plánů a výhledů s ohledem na kapacity
• Řízení průběhu výrobních zakázek, včetně zajišťování plynulosti a rovnoměrnosti výroby
• Zajištění maximální efektivity výrobního procesu včetně zpracovávání návrhů pro zvyšování úrovně efektivity
• Posílení zákaznického servisu plánovacími prostředky
• Sledování průběhu zakázek výrobou a dohled na dodržování termínů
• Optimalizace skladových zásob
• Denní komunikace s výrobou a ostatními odděleními

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání - nejlépe technického směru
• Zkušenosti z výrobní společnosti
• Znalost AJ - velkou výhodou
• Velmi silná zákaznická orientace
• Zkušenosti s plánováním malo + středně sériového obrábění
• Orientace v CNC obrábění
• Znalost MS Office a systému SAP
• Znalost systému Helios - výhodou

Nabízíme:

• Zázemí stabilní a moderní výrobní společnosti
• Systém firemního vzdělávání, péče o odborný rozvoj
• Velmi motivační finanční ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity

Společnost

Personální poradenství PeoplePoint s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2011
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Jihomoravský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Výrobní sektor
Profese: Plánovač výroby v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Plánovač, Plánovač kapacit, Plánovač výroby

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému