NC TECHNOLOG PRO FRÉZOVÁNÍ

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Toužíte pracovat ve firmě, která staví především na spokojenosti zákazníka? Považujete se za odborníka a máte bohaté zkušenosti s 5-ti osým obráběním komplexních dílů? Máte praxi také s CNC programováním? Nechybí Vám zákaznická orientace? Chcete, aby na Vaší práci závisela spokojenost zákazníka a úspěch firmy? Pak nás neváhejte kontaktovat!

Stabilní českou výrobní společnost působící na trhu sklářské, letecké a strojní výroby hledá do svého týmu NC TECHNOLOGA pro FRÉZOVÁNÍ!

Pracovní náplň:
• Obrábění komplexních dílů s 5-osou frézkou (konkrétně tenkostěnné díly ze slitin hlíníku)
• Tvorba NC programů
• Tvorba a aktualizace technické dokumentace (technologické postupy, normování)
• Práce s technologií + CNC programem současně
• Spolupráce s úsekem konstrukce, výroby, kvality a logistiky

Požadujeme:

• SŠ/ VŠ- nejlépe technického směru
• Praxe z výrobní společnosti
• Orientace v CNC obrábění
• Zkušenosti s obráběním komplexních dílů
• Znalost CNC programování a práce s 5-osou frézkou
• Komunikativní znalost AJ- výhodou
• Zákaznická orientace – podmínkou
• Touha po profesním rozvoji a neustálém vzdělávání, zlepšování se
• Inovativní přístup a chuť objevovat nové věci, jít stále vpřed

Nabízíme:

• Zázemí stabilní a moderní výrobní společnosti
• Systém firemního vzdělávání, péče o odborný rozvoj
• Opravdu motivační finanční ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity
• Potenciál růstu mzdy a možnost profesního růstu

Společnost

Personální poradenství PeoplePoint s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2011
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Jihomoravský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Výrobní sektor
Profese: Technolog v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Programátor CNC/PLC, Seřizovač CNC strojů, Technolog

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému