TECHNIK/KONTROLOR KVALITY

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Hledáte profesní uplatnění ve stabilní prosperující výrobní společnosti? Máte zkušenosti z oblasti kvality na pozici technika či kontrolora kvality? Dokážete organizovat komplexní systém řízení jakosti ve výrobě? Jste schopni zjistit příčiny snížení kvality výrobku a následně navrhnout opatření k dosažení požadované kvality?

Pro stabilní českou výrobní společnost působící na trhu sklářské, letecké a strojní výroby hledáme: TECHNIKA KVALITY!

Pracovní náplň:
• Zajišťování požadované kvalitativní úrovně vstupů, procesů a výstupů a organizace komplexního systému řízení jakosti
• Vyhodnocování jakosti a kvality výrobků, výkonů, služeb a jiných výstupů
• Zjišťování a organizace kořenových příčin snížené kvality a navrhování opatření k nápravě; zpracování prognóz a programů zvyšování jakosti
• Sledování a vyhodnocování ekonomických ztrát a nekvality
• Stanovování (dílčích) způsobů hodnocení a třídění jakosti, přejímacích podmínek, postupů a výstupů
• Zajišťování aktualizace evidence norem a vyřazování neplatných norem
• Provádění revizí a zkoušek technické způsobilosti technických zařízení podle stanovených technických předpisů, norem a bezpečnostních předpisů
• Spolupráce při zavádění nových standardů vedoucích ke zvyšování kvality
• Zajišťování uplatňování norem příslušnými uživateli včetně kontroly a dozoru
• Vystavování revizních zpráv a protokolů a vedení předepsané dokumentace

Požadujeme:

• SŠ/ VŠ – nejlépe strojírenského či technického směru
• Teoretické znalosti (systémy a standardy jakosti a kvality ve strojírenství a kovovýrobě, strojní mechanismy, technické kreslení, aj.)
• Praktické znalosti:
• Orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci strojů, přístrojů a zařízení
• Metodické řízení vstupní, výstupní a mezioperační kontroly ve strojírenské výrobě
• Koordinace řízení jakosti, normalizace a zkušebnictví ve strojírenské výrobě
• Zjišťování příčin snížené kvality strojírenských výrobků a návrhy opatření k dosažení předepsané jakosti a kvality
• Zpracování plánů řízení jakosti nových výrobků a procesů
• Schopnost řešit problémy a efektivně komunikovat s ohledem na spokojenost zákazníka
• Kooperace, flexibilita a samostatnost
• Aktivní přístup a ochota celoživotně se vzdělávat
• Schopnost práce na PC a komunikace v AJ

Nabízíme:

• Zázemí stabilní a moderní výrobní společnosti
• Systém firemního vzdělávání, péče o odborný rozvoj
• Motivační finanční ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity

Společnost

Personální poradenství PeoplePoint s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2011
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Jihomoravský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Výrobní sektor
Profese: Kontrolor kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Kvalitář výroby, Kontrolor kvality, jakosti, Specialista kvality jakosti

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému