MISTR/ MISTROVÁ MONTÁŽÍ

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Hledáte pracovní uplatnění ve stabilní společnosti v oblasti automotive? Jste přirozená autorita, chcete vést a organizovat zaměstnance a práci na směně? Jste zodpovědní a rádi se budete podílet na kvalitě a maximální ekonomičnosti výroby? Jste samostatní a máte rádi také spolupráci? Pak pro Vás máme velmi lákavou nabídku!

Mezinárodní strojírenská společnost s dlouholetými zkušenostmi, působící v oblasti automotive hledá do svého pracovního týmu MISTRA/ MISTROVOU MONTÁŽÍ!

Pracovní náplň:
• organizace práce na směně dle denního rozpisu ( přidělení práce operátorům, převzetí a předání směn)
• vedení kolektivu zaměstnanců ve směně
• spolupráce na plánu výroby ve vazbě na potřeby (zákazníků) a dostupnost (montážních zařízení, lidských zdrojů)
• odpovědnost za stanovenou kvalitu výroby (minimalizace interních zmetků a zákaznických reklamací)
• odpovědnost za maximální ekonomičnost výroby
• odpovědnost za preventivní odstraňování možných příčin poruch

Požadujeme:

• SŠ/SOU vzdělání
• praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici (alespoň 2 roky)
• uživatelská znalost práce s PC
• organizační a komunikační schopnosti
• zodpovědný přístup k práci
• schopnost spolupráce
• řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

• zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti
• zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu
• neustálý rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení v ČR i v zahraničí)
• 13. plat dle hospodářských výsledků
• nadstandardní zaměstnanecké benefity
• nástup dohodou

Společnost

Personální poradenství PeoplePoint s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2011
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Jihomoravský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Výrobní sektor
Profese: Mistr ve výrobě v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Mistr, Mistr ve výrobě, Mistr strojírenské výroby

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
  • Němčina - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému