MANAŽER V ODDĚLENÍ IT

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Máte chuť pracovat ve stabilní strojírenské společnosti na oddělní informačních technologií? Toužíte vést tým IT specialistů? Dokážete řídit dodavatele a jejich poskytované služby? Jste zodpovědní a schopni plánovat rozpočty v rámci řízení IT investic? Orientujete se v administraci a správě systémů?Komunikujete aktivně v angličtině? Pak právě pro V

Významná nadnárodní výrobní firma z oblasti strojírenství, zabývající se výrobou modulů a autosoučástek hledá MANAŽERA/KU PRO ODDĚLENÍ IT!

Pracovní náplň:
• vedení týmu IT infrastruktury
• reporting – tvorba reportů a prezentací
• řízení dodavatelů a jejich poskytovaných služeb
• řízení a poskytování interních IT služeb
• řízení IT investic pro část infrastruktura – plánování a zodpovědnost za rozpočty a jejich dodržování
• projektové řízení, správa licencí
• administrace a správa systémů pro část IT infrastruktura – (serverová a síťová část, záložní zdroje, klimatizace, uživatelská PC, zálohovací systém)
• instalace PC a softwaru, podpora kanceláře – instalování OS, instalování softwaru
• řešení uživatelských problémů s PC

Požadujeme:

• VŠ vzdělání v oblasti IT
• praxe na obdobné pozici (alespoň 5 let)
• aktivní znalost angličtiny slovem i písmem - podmínkou
• velmi dobrá znalost administrace MS Windows platformy (7, 8, 10, 2003-2012)
• základní znalost OS Linux (Centos, Ubuntu)
• orientace v administraci virtualizace
• základní znalost MS SQL (architektura, řešení problémů)
• znalost řízení síťové a antivirové bezpečnosti
• znalost přepínané sítě na L2 a L3 úrovni
• ŘP skupiny B – aktivní řidič podmínkou
• dobré komunikační schopnosti
• flexibilitu, loajálnost, trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• kariéra ve stabilní zahraniční společnosti
• špičkové technologie a vybavenost při výrobě autodílů a modulů
• motivující platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody
• odborný a kariérní růst

Společnost

Personální poradenství PeoplePoint s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2011
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Moravskoslezský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Automobilový průmysl
Profese: Manažer v oboru Management

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému