SENIOR TECHNOLOG -povrchová úprava plastů

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Máte letité zkušenosti z výrobní společnosti na pozici technologa? Specializujete se na povrchové úpravy či vstřikování plastů? Jste vysokoškolsky vzdělaný/á? Orientujete se v technologických postupech a rozumíte specifikacím jednotlivých materiálů? Komunikujete aktivně v anglickém jazyce? Ano? Pak pro Vás máme jedinečnou příležitost!

Významná nadnárodní výrobní firma z oblasti strojírenství, zabývající se výrobou modulů a autosoučástek hledá TECHNOLOGA seniora se zaměřením na plasty!

Pracovní náplň:
• řešení problémů vznikajících při povrchových úpravách
• dohlížení nad dodržováním technologických postupů
• porozumnění specifikacím jednotlivých materiálů a využívání metod- PAINT, AL TARGET, atd.
• obsluha a nastavení průmyslového robota Yaskawa

Požadujeme:

• VŠ vzdělání technického směru
• praxi min. 10 let ve výrobním podniku
• zkušenosti s povrchovou úpravou plastů
• komunikativní znalost anglického jazyka
• znalost MS Office
• samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce
• ochotu učit se novým věcem
• zodpovědnost k práci

Nabízíme:

• kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
• vybavenost pracovišť při výrobě světlometů a zadních svítilen do automobilů, možnost využití moderních technologií
• odborný a kariérní růst
• zaměstnanecké výhody

Společnost

Personální poradenství PeoplePoint s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2011
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Moravskoslezský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Automobilový průmysl
Profese: Technolog v oboru Výroba

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému