MANAŽER ODDĚLENÍ VÝROBY

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Hledáte pracovní uplatnění v rámci nadnárodní úspěšné společnosti? Vystudoval/a jste VŠ technického směru? Máte praxi z oblasti strojírenství alespoň 8 let? Orientujete se v technologiích montážních linek? Komunikujete aktivně v anglickém jazyce? Práce na PC (SAP, MS Office, aj.) Vám nečiní žádné problémy?

Významná nadnárodní výrobní firma z oblasti strojírenství, zabývající se výrobou modulů a autosoučástek hledá uchazeče na pozici MANAŽER/MANAŽERKA ODDĚLENÍ VÝROBY!

Pracovní náplň:
• Zavedení nových výrobních programů
• Implementace nástrojů štíhlé výroby
• Vytváření a správa výrobně – technologické dokumentace
• Návrh a realizace opatření ke zlepšení a optimalizaci podnikových procesů
• Měření a standardizace spotřeby času a výkonu pro stávající i nové programy
• Návrh a poskytnutí opatření k postupnému zvyšování kvality výrobků a snižování odpadů

Požadujeme:

• VŠ vzdělání technického směru
• Praxi v oblasti automobilového průmyslu (min. 8 let)
• Znalost technologií montážních linek
• Pokročilá znalost anglického jazyka
• Orientace v programu SAP- výhodou
• Kreativní a inovativní myšlení
• Samostatnost a zodpovědnost k práci
• Znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:

• Kariéra ve stabilní zahraniční společnosti
• Špičková technologie a vybavenost při výrobě světlometů a zadních svítilen do automobilů
• Odborný a kariérní růst
• Zaměstnanecké výhody
• Nástup dohodou

Společnost

Personální poradenství PeoplePoint s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2011
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Moravskoslezský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Automobilový průmysl
Profese: Manažer v oboru Management
Alternativní názvy profese: Manažer, Manažer výroby

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému