MANAŽER KVALITY

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Máte zkušenosti ze strojírenství se zakázkovou výrobou a praxi v oblasti kvality? Setkal/a jste se s řízením rizik a realizací ISO 9001? Jste přirozeně autoritativní a dokážete řídit tým interních auditorů a zodpovídat za optimalizaci procesů kvality? Zvládnete řídit vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu?

Silná výrobní společnost zaměřená na specifický produkt se stabilním vývozem do rusky hovořících zemí hledá MANAŽERA KVALITY!

Pracovní náplň:
• Zodpovědnost za řízení a optimalizaci procesů kvality
• Řízení vstupní, mezioperační a výstupní kontroly
• Zajišťování certifikace výrobků dle požadavků zákazníka
• Zavedení systému řízení jakosti a systému řízení hodnocení dodavatelů
• Vedení a řízení týmu interních auditorů ISM, zastupování společnosti při auditech
• Spolupráce na projektech zavádějících nové postupy/změny do výroby/plán kontinuálního zlepšování
• Monitorování nápravných a preventivních opatření, analýza základních příčin neshod
• Činnosti spojené s BOZP a životním prostředím

Požadujeme:

• VŠ vzdělání technického směru
• Zkušenosti ze strojírenství, ideálně se zakázkovou výrobou
• Praxe v oblasti kvality nejméně 2 roky - podmínkou
• Zkušenosti s realizací ISO 9001 a řízením rizik
• Znalost Lean, Six Sigma - výhodou
• Aktivní znalost AJ - podmínkou, komunikativní znalost RJ - výhodou
• Znalost nástrojů MS Office
• Spolehlivost, přesnost, zákaznická orientace
• Vyjednávací a organizační schopnosti
• Komunikační a prezentační dovednosti
• Zkušenost s vedením týmu

Nabízíme:

• Kariéru ve stabilní společnosti
• Odborný a kariérní růst
• Zaměstnanecké výhody
• Vysokou míru samostatnosti
• Přátelský kolektiv
• Nástup možný ihned

Společnost

Personální poradenství PeoplePoint s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2011
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Jihomoravský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Automobilový průmysl
Profese: Manažer kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému