OBSLUHA ČERPACÍ STANICE, POKLADNÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ing. Miloslav Ratman hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - obsluha čerpací stanice, pokladní.

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE, POKLADNÍ - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, jedná se o práci v nepřetržitém provozu na 2 směny - Požadujeme: min. základní vzdělání, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost - Nabízíme: kariérní postup - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - V případě zájmu kontaktujte: Ratman Miloslav Ing., tel.: kontakt(volat 8.00 - 14 hod.), e-mail: kontakt

Společnost

Ing. Miloslav Ratman

Lokalita pracoviště

Rašínova třída 1649, 500 02 Hradec Králové 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Čerpadlář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Miloslav Ratman výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ing. Miloslav Ratman o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému