Obsluha pro prodejnu a půjčovnu nářadí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jakub Kožíšek hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách - obsluha pro prodejnu a půjčovnu nářadí.

Místo výkonu práce: Písečná 42, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá (7:00-15:30 h nebo 9:00-17:30 h) + 1x za 14 dní sobota (8:00-11:00 h). Náplň práce: obsluha zákazníků při prodeji strojů a nářadí, vydávání a předvádění strojů a nářadí při pronájmu, komunikace se zákazníky. Požadujeme: vzdělání v technických oborech, řidičský průkaz sk. B, bezúhonnost, základní znalost práce na PC. Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-16:00 h) anebo e-mailem (zaslat stručný životopis).

Společnost

Jakub Kožíšek

Lokalita pracoviště

Písečná 2509, 350 02 Cheb 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jakub Kožíšek výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jakub Kožíšek o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému