LIKOV s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem a prodejcem stavebních profilů a příslušenství v České republice a jedním z lídrů na evropském trhu. Již od svého založení v roce 1994 prochází LIKOV s.r.o. obrovským růstem a v růstu pokračuje.

Obsluha výrobní linky

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Stabilní společnost LIKOV s.r.o. se sídlem v Kuřimi hledá zaměstnance na pozici "Obsluha výrobní linky". Nástupní mzda 18000 Kč, navyšování mzdy dle výsledků. Nabízíme pololetní a roční prémie, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu, stabilní dlouhodobé zaměstnání, příjemné moderní a čisté prostředí.

Náplň práce: obsluha výrobní linky, její základní nastavení, balení výrobků do kartonů.
Požadujeme: manuální zručnost, dobrou fyzickou kondici (práce ve stoje), zodpovědný přístup k práci, praxe na obdobné pozici velkou výhodou. 
Nabízíme: zaučení, stabilní a dlouhodobé zaměstnání, nástupní mzdu od 18000 Kč a její navyšování na základě výsledků, pololetní a roční prémie, příspěvek na závodní stravování. 
Nástup dle dohody. 
Místo výkonu práce: Kuřim
Směnnost: pouze denní, krátký (prac. dny ST, ČT) a dlouhý (prac. dny PO, UT, PA, SO, NE) týden

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti LIKOV s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost

LIKOV s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 1994
Velikost společnosti: 101-500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Blanenská 1859, 66434 Kuřim (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Výrobní sektor
Profese: Obsluha výrobní linky
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů, Operátor strojů a zařízení, Operátor (CNC) strojů, Seřizovač, Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

09 / 2016

Ostatní

  • Kolektiv 25-35let
  • Kolektiv 30-40let
  • Není třeba žádný cizí jazyk
  • Je si kde zakouřit
  • Dobrá dostupnost MHD
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LIKOV s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LIKOV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému