asistent pedagoga

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola a mateřská škola Liběšice, okres Louny, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti pedagogů - asistent pedagoga.

místo výkonu práce: Liběšice 61 pedagogické vzdělání, min. kurz asistenta pedagoga kontakt: kontakt,kontakt,kontakt osobně na adrese školy

Společnost

Základní škola a mateřská škola Liběšice, okres Louny, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Liběšice 61, 439 63 Liběšice u Žatce (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 6 500 - 9 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a mateřská škola Liběšice, okres Louny, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a mateřská škola Liběšice, okres Louny, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému