STÁJNÍK/-ICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Rolnická a.s. Králíky hledá vhodného kandidáta na pozici Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - stájník/-ice.

STÁJNÍK/-ICE - PP na dobu neurčitou, nástup možný okamžitě, dvouměnný provoz - Náplň práce: fyzicky náročná práce na mléčné farmě - Požadujeme: ŘP min. sk. B, nejlépe sk. T - Nabízíme: příspěvek na stravování - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky bez praxe - V případě zájmu volejte na tel.: kontakt(p. Daranský)

Společnost

Rolnická a.s. Králíky

Lokalita pracoviště

Petrovice 24, 503 55 Petrovice u Nov.Bydžova, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Chovatel v oboru Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství
Alternativní názvy profese: Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Rolnická a.s. Králíky výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Rolnická a.s. Králíky o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému