Referent/ka nákupního oddělení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost O L P R A N spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - referent/ka nákupního oddělení.

Pracoviště: Libušina č.p. 526/101, Olomouc. Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání, praxe v oboru výhodou, komunikativní znalost AJ (obchodní AJ výhodou), uživatelská znalost PC (Word, Excel), znalost systému IS Helios výhodou, znalost celního systému TARIC výhodou, flexibilita, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, dobré vyjednávací a komunikační dovednosti, zodpovědnost, organizační schopnosti, samostatnost. Náplň práce: zodpovědnost za výběr sortimentu a dodavatelů, komunikace s dodavateli, vyhledávání nových obchodních partnerů, vystavování objednávek a jejich následná kontrola, výběr a návrhy nového zboží, tvorba smluv s dodavateli, koordinace námořní a letecké přepravy.

Společnost

O L P R A N spol. s r. o.

Lokalita pracoviště

Libušina 526, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti O L P R A N spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost O L P R A N spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému