Vedoucí obchodní skupiny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BOHEMIA ENERGY Prodej s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - vedoucí obchodní skupiny.

Pro naši pobočku v Ostravě hledáme zaměstnance na HPP. Své životopisy prosím zasílejte na e-mail: kontakt Pro naši pobočku v Ostravě hledáme zaměstnance na HPP. Nabízíme: -Smlouvu na HPP -Fixní plat při nástupu 20.000,-+provize, možnost pracovat i na HPP -Služební automobil -Možnost reprezentovat prestižní obchodní značku -Atraktivní pracovní prostředí a kolegiální vztahy Požadujeme: -Komunikativní a obchodně orientovanou osobnost -Předchozí působení na obchodní pozici výhodou -Schopnost pracovat samostatně i v týmu -Spolehlivost, samostatnost Náplň práce: -Zodpovědnost za chod regionální kanceláře -Vedení týmu obchodních zástupců -Účast na klíčových obchodních případech -Aktivní sebevzdělávání prostřednictvím firmou zajištěných seminářů a školení -Pravidelný reporting, související administrativa Zaměstnanecké výhody: Zaměstnanecké prémie již při nástupu, možnost využití firemního automobilu.

Společnost

BOHEMIA ENERGY Prodej s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hrušovská 3202, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BOHEMIA ENERGY Prodej s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BOHEMIA ENERGY Prodej s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému