Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů.

Místo výkonu: Ke Slatinám 117/16, 109 00 Praha 10-Dolní Měcholupy Kontakt: Bc. Iveta Beznosková, tel.: kontakt, e-mail: kontakt, popř. Pavel Štefan, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Náplní práce na tuto pozici je především: Obsluha výrobních linek ny výrobu svařovaných profilů, montážní a servisní práce na výrobních linkách, provádění zápisů do kontrolního záznamu kvality výrobků, kontrola kvality vstupních materiálu. Požadujeme spolehlivost, flexibilitu, schopnost učit se novým věcem. Výpis z rejstříku trestů. Nástup ihned. Nabízíme: benefity při realizaci vybraných zakázek, příspěvek na penzijní a životní pojištění, stravenky.

Společnost

Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje

Lokalita pracoviště

Ke Slatinám 117, 109 00 Praha 111 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 130 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

16.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému