obsluha řezacích strojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HRANIPEX a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva a výrobu papíru - obsluha řezacích strojů.

Náplň práce: přebírání bloků hran ze skladu vstupů a jejich příprava na řezání, kontrola údajů ze štítků na blocích, řezání pásů hran z bloků dle stanoveného technologického postupu, vedení provozního deníku řezání. Požadujeme: min. SOU vzdělání, praxe ve výrobě min. 2 roky výhodou, znalost základních předpisů BOZP a PO, výhodou zkušenosti s nábytkářským průmyslem. Práce svým charakterem vhodná pro muže. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, moderní pracovní prostředí, po zaučení čtvrtletní prémie a příspěvek na penzijní připojištění. Životopisy zasílejte na e-mail: kontakt Tel. kontakt: kontakt, kontakt- Ing. Koláriková Ilona Místo výkonu práce: HRANIPEX a.s. Jaroslavy Rýznerové č.p. 97 Komorovice 396 01 Humpolec

Společnost

HRANIPEX a.s.

Lokalita pracoviště

Jaroslavy Rýznerové 97, 396 01 Humpolec, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 26 625 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

16.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HRANIPEX a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HRANIPEX a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému