prodej nářadí, strojů a ochranných pomůcek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ZIOS PROFI spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách - prodej nářadí, strojů a ochranných pomůcek.

Zasílat životopis na e-mail: kontakt Charakteristika pozice: prodej nářadí, strojů a ochranných pomůcek, péče o stávající zákazníky, admin. činnosti. Očekáváme: technické znalosti, zkušenosti v technickém oboru výhodou, znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, komunikativnost, samostatnost, reprezentativní vystupování, ochotu vzdělávat se v oboru Nabízíme: stravenky, zvláštní prémie

Lokalita pracoviště

Plaská 2081, 323 00 Plzeň 23, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 500 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZIOS PROFI spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZIOS PROFI spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému