Řidič nákladních automobilů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AGF Food Logistics, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - řidič nákladních automobilů.

místo výkonu práce:U Prioru č.p. 884/4, Ruzyně, 161 00 Praha 614 kontakt: Radotínský Marek, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadujeme řidičské oprávnění skupiny C (skupina E výhodou) profesní průkaz a kartu do digitálního tachografu (finanční kompenzace při nutnosti pořízení samozřejmostí) Jedná se o rozvoz zboží potravinářského zaměření Každý den se řidič vrací do depa (spíte doma) 5 týdnů dovolené; náborový příspěvek 5 000 Kč; příspěvek na penzijní připojištění

Společnost

AGF Food Logistics, a.s.

Lokalita pracoviště

U Prioru 884, 161 00 Praha 614 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola

Řidičské oprávnění

  • C - nákladní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AGF Food Logistics, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AGF Food Logistics, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému