Financial Controller Junior

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HP-Pelzer s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti financí - financial controller junior.

Místo výkonu práce: Pod Kyjovem 18, 322 00 Plzeň Radčice, časté služební cesty na Slovensko a na Ukrajinu Požadujeme: - VŠ vzdělání ekonomického směru - prokazatelnou praxi v oblasti financí/controllingu v zahraniční automotive společnosti - silnou, proaktivní osobnost - velmi dobré logické myšlení, analytické schopnosti a schopnost řešit komplexní problémy - vysokou míru sebemotivace a silnou orientaci na interního zákazníka - časovou flexibilitu a ochotu často cestovat - plynule AJ a RJ - znalost práce na PC: balíček MS Office (Excel pokročilý), znalost SAP (FI/CO) podmínkou - řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič Náplň práce: - zodpovědnost za controllingové procesy výrobních závodů v SK a RU - budgeting, forecasting, pravidelný i ad hoc reporting - generování a kontrola informací z databázových zdrojů (SAP) - plánování a pravidelné i ad hoc analýzy nákladů - porovnávání plánu se skutečností, analýza a zdůvodnění odchylek - výrobní kalkulace Nabízíme: 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, bonus na dovolenou a vánoční bonus

Společnost

HP-Pelzer s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pod Kyjovem 349, 322 00 Plzeň 22 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Specialista financí v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti financí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HP-Pelzer s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HP-Pelzer s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému