zkušební technik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Strojírenský zkušební ústav, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici - zkušební technik.

ZKUŠEBNÍ TECHNIK - plný pracovní úvazek, jednosměrný provoz do mechanické zkušebny (oborová skupina strojů a elektrických zařízení) Požadovaný profil Pracovní náplň: ˘ provádí měření a zkoušení strojů a dalších průmyslových výrobků z hlediska elektro- mechanických vlastností ˘ odpovídá za správné provádění zkoušek a zpracování jejich výsledků ˘ provádí posuzování shody ˘ zpracovává metodiky zkoušení ˘ pracuje v režimu akreditované zkušební laboratoře ˘ služební cesty v tuzemsku a zahraničí ˘ jednání s tuzemskými i zahraničními zákazníky Odborné a kvalifikační požadavky: ˘ USO vzdělání technického směru ˘ zkouška podle vyhlášky 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice §6 a §8 výhodou ˘ komunikativní znalost AJ ˘ specializace nebo praxe v oblasti pracovních strojů a elektrických zařízení a jejich zkoušení (není podmínkou) ˘ uživatelská znalost MS Office (Word,Excel) ˘ řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič Osobnostní předpoklady: ˘ samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti, práce v týmu ˘ ochota se dále vzdělávat ˘ ochota učit se novým věcem ˘ rychlá orientace v problému ˘ ochota cestovat Výhody a mzdové podmínky: ˘ plat 20 - 25 000 Kč ˘ možnost platového růstu ˘ jednosměnný provoz, flexibilní pracovní doba ˘ dovolená navíc, benefity, stravenky

Lokalita pracoviště

Tovární 89, 466 01 Jablonec nad Nisou 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Strojírenský zkušební ústav, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Strojírenský zkušební ústav, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému