zkušení technik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Strojírenský zkušební ústav, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici - zkušení technik.

ZKUŠEBNÍ TECHNIK do mechanické zkušebny Pracovní náplň: - provádí měření a zkoušení strojů a dalších průmyslových výrobků z hlediska elektro- mechanických vlastností - odpovídá za správné provádění zkoušek a zpracování jejich výsledků, provádí posuzování shody, zpracovává metodiky zkoušení, pracuje v režimu akreditované zkušební laboratoře, služební cesty v tuzemsku a zahraničí, jednání s tuzemskými i zahraničními zákazníky Odborné a kvalifikační požadavky: - VŠ nebo US vzdělání technického směru, zkouška podle vyhlášky 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice §6 a §8, výhodou, komunikativní znalost AJ, specializace nebo praxe v oblasti pracovních strojů a elektrických zařízení a jejich zkoušení (není podmínkou), uživatelská znalost MS Office (Word,Excel), řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič Osobnostní předpoklady: - samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti, časová flexibilita, ochota se dále vzdělávat, ochota učit se novým věcem, rychlá orientace v problému, schopnost práce pod tlakem, ochota cestovat Mzdové podmínky: - nástupní plat 17 000,-- - 19 000,--, po zaučení možnost platového růstu Nástup možný ihned. Informace na: kontakt- paní Iva Šritterová kontakt- paní ing. Věra Compelová e-mail: kontakt nebo kontakt

Lokalita pracoviště

Tovární 89, 466 01 Jablonec nad Nisou 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Strojírenský zkušební ústav, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Strojírenský zkušební ústav, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému