KREJČÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CLEMENTE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - krejčí.

Nástup ihned. Osobní schůzku je nutné nejdříve telefonicky dohodnout Ing. Zapletal tel.č. kontakt. Požadavky: pečlivost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost. PD 6:00 - 14:30 hod. je možné dohodnout změnu pracovní doby. Šijeme pro zahraniční zákazníky, dámská i pánská konfekce kusově či v malých sériích. Nástupní plat 11 000 Kč, možnost navýšení po zkušební době. Pracoviště: Trávnická 4a, Prostějov

Společnost

CLEMENTE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Trávnická 4346, 796 01 Prostějov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Šička v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CLEMENTE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CLEMENTE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému