Pracovník/ce zákaznické podpory v českém jazyce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Libristo Media s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - pracovník/ce zákaznické podpory v českém jazyce.

PRACOVNÍCI ZÁKAZNICKÉ PODPORY V ČESKÉM JAZYCE Zaměstnavatel požaduje: schopnost dobře vést telefonickou a písemnou komunikaci i ve stresových situacích - praxe v tomto oboru, příjemné, klidné a reprezentativní vystupování, zejména po telefonu, pozitivní myšlení a prozákaznický přístup, znalost práce s PC - e-mailový klient, internetový prohlížeč, Word, Excel, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, předpoklad prodloužení smlouvy na dobu neurčitou Náplň práce: komunikace se zákazníky - telefonicky a e-mailem, komunikace s dodavateli, vyhledávání informací na internetu, výpomoc v expedici zboží Nabízené výhody: slevy na prodávaný sortiment První kontakt: životopisy zasílejte na e-mail: kontakt

Společnost

Libristo Media s.r.o.

Lokalita pracoviště

Družstevní 1602, 755 01 Vsetín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Libristo Media s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Libristo Media s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému