Hospodyně/chůva do domácnosti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost C21 New Home s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Hospodyně v domácnostech - hospodyně/chůva do domácnosti.

Místo výkonu: Mrštíkova 447/8, Praha 10-Strašnice Kontakt: Nejezchlebová Lucie, tel.: kontakt, e-mail: kontakt - uchazeči nechť se hlásí nejprve telefonicky na uvedeném tel. čísle nebo e-mailem!! Náplň práce: -péče o děti - hlídání, vyzvedávání ze školy atd. -pravidelný úklid a údržba domácnosti -praní a žehlení prádla -nakupování a drobné pochůzky -dále úklid kanceláře, drobné práce na PC (není nutná výborná znalost práce na PC) Požadujeme: -předchozí zkušenosti s péčí o dítě -kladný vztah k dětem je samozřejmostí -praxe na obdobné pozici či s úklidem domácností velkou výhodou -100% spolehlivost, loajalita, svědomitost a bezúhonnost -smysl pro pořádek, důslednost a pečlivost V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám Váš životopis na e-mail: kontakt. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Společnost

C21 New Home s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mrštíkova 447, 100 00 Praha 10 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti C21 New Home s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost C21 New Home s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému