Dělníci dřevovýroby - prvotní zpracování

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Štůsek - DVB s.r.o hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva - dělníci dřevovýroby - prvotní zpracování.

Náplň práce: Práce v přířezech dřeva. Práce při výrobě násad . Práce na katru na dřevo a jiné práce v dřevovýrobě. Nabízíme: vyšší odměnu v závislosti na schopnostech. První kontakt: telefonicky, p. Štůsek na: kontakt, po dohodě osobně na adrese zaměstnavatele ov.9.11.17

Společnost

Štůsek - DVB s.r.o

Lokalita pracoviště

Valašská Bystřice 73, 756 27 Valašská Bystřice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

10.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Štůsek - DVB s.r.o výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Štůsek - DVB s.r.o o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému