Rozvojový specialista medical centra - s potenciálem stát se manažerem

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví - rozvojový specialista medical centra - s potenciálem stát se manažerem.

Místo výkonu práce: Ostrava - Zábřeh, Alejnikovova 3184/5a 700 30 Kontakt: emailem: kontakt Informace o pracovním místě o příprava nových produktů, analýza konkurence o rozvoj marketingové i obchodní strategie o příprava kalkulací a kontrola ziskovosti o podílení se na založení nového medical centra (zajištění všech náležitostí, vybavenosti apod.) o příslušná administrativa (plánování směn, kontrola docházky, příprava podkladů pro mzdy, fakturace, plánování směn) o komunikace s úřady, lékaři, pojišťovnami, hygienou o řešení operativních úkolů Požadujeme o min. VŠ vzdělání - ekonomického směru výhodou o zkušenosti se závodním lékařstvím velkou výhodou o dynamická osobnost, schopná rychle a pružně reagovat na nové požadavky o výborné organizační a komunikační schopnosti o asertivita, schopnost efektivně komunikovat se zaměstnanci (lékaři) o pečlivost, systematický přístup, zodpovědnost, spolehlivost o časová a prostorová flexibilita o ŘP sk. B - aktivní řidič o Anglický nebo německý jazyk výhodou o znalost MS office Nabízíme o zajímavou a dynamickou práci o profesní i osobnostní rozvoj o služební automobil, notebook, mobil o příjemné pracovní prostředí o zajímavé finanční ohodnocení o neformální společenské aktivity Benefity Automobil k firemním účelům, mobil, notebook

Lokalita pracoviště

Alejnikovova 1822, 700 30 Ostrava 30, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému