Pracovník přímé obslužné péče

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Centrum seniorů Mělník hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - pracovník přímé obslužné péče.

Náplní práce v této pozici bude realizace aktivní a komplexní péče o klienty, zajišťování výkonu sociálních služeb pro seniory a administrativní činnosti s tím spojené. Práce i v So a Ne Požadujeme: základní vzdělání, SOU (ukončené zv. zkouškou), SŠ s maturitou zdravotní způsobilost čistý trestní rejstřík kvalifikační kurz dle § 116 zákona č. 108 / 2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů výhodou Očekáváme: schopnost převzít kompletní odpovědnost za péči o jednotlivé klienty organizační a komunikační dovednosti samostatnost a rozhodnost a pečlivost pracovní nasazení, časovou flexibilitu fyzickou zdatnost odolnost vůči stresu Nabízíme: práci v moderním zařízení pro seniory profesní rozvoj v oboru nástup ihned kontakt: Centrum seniorů Mělník Fügnerova 3523 276 01 Mělník kontakt tel.: kontakt Své nabídky s životopisem zasílejte na výše uvedené kontakty nejpozději do 31.12.2016 se značkou: Výběrové řízení VPEČ 9/2016.

Lokalita pracoviště

Fügnerova 3523, 276 01 Mělník 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum seniorů Mělník výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Centrum seniorů Mělník o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému