OBSLUHA A VÝROBA V RYCHLÉM OBČERSTVENÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Franzwelt s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla - obsluha a výroba v rychlém občerstvení.

Prac. doba: ranní směny Po-Pá či na víkendové směny libovolně, možnost podílet se na plánování směn, PP i dlouhodobá brigáda Místo výkonu práce: provozovny Hladové Vokno v Č. Budějovicích Nástup možný ihned. Požadavky: velmi dobrá komunikace se zákazníky, týmového ducha, pozirtivní energii, odpovědnost, pečlivost Nabízíme: zázemí dlouhodobě fungující firmy na trhu, dotované stravování

Společnost

Franzwelt s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kněžská 373, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 70 - 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Franzwelt s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Franzwelt s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému