Recepční s AJ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INDUS, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - recepční s aj.

Místo výkonu: Praha Kontakt: Hrkalová Věra, tel.: kontakt, e-mail: kontakt; osobně na adr.:Průmyslová 566/5 (PO-PÁ: 9-11 po předchozí domluvě) Nechodit na adresu fyzického pracoviště ani na adresu sídla společnosti!!!!!!!!!!! Pro uchazeče o zaměstnání jsme k dispozici každý všední den mezi 9:00 - 11:00 na Personálním oddělení adresa: Průmyslová 566/5, Praha 10 - Malešice. Recepční s AJ - centrum Prahy Informace: Na recepci administrativní budovy v centru Prahy přijmeme šikovnou uchazečku se znalostí Aj. Jedná se o práci na recepci ve směnném provozu. Náplň práce: * práce na směny: - krátký/dlouhý týden (Po-Ne) - směny 8,00 - 20,00 * zajištění chodu recepce * drobná administrativa * uvádění návštěv * práce s poštou Co od vás očekáváme: * čistý TR * samostatnost a spolehlivost * znalost práce na PC * komunikativní znalost AJ Co vám nabízíme: * dlouhodobé uplatnění * veškeré dostupné zázemí * odpovídající finanční ohodnocení * práci v centru Prahy * individuální plánování směn * veškeré dostupné zázemí * HPP i brigádu

Společnost

INDUS, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Recepční v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INDUS, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INDUS, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému