Skladník - skladnice střediska osiv

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Oseva Agri Chrudim, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník - skladnice střediska osiv.

Místo výkonu práce: Kočí 168 Výše mzdy 19 500Kč i více. NÁPLŇ PRÁCE: činnosti spojené s výrobou a manipulací osiv, příjem a výdej zboží na sklad. Dále čištění, sušení zboží, zajištění provozu mořičky osiv apod. POŽADUJEME: vyučení nebo maturitu v zemědělském nebo strojírenském oboru, praxi v zemědělství min. tři roky, ŘP sk. "C", pečlivost, přesnost, loajalitu a flexibilitu. Oprávnění na VZV či HON výhodou. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění atd. První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.

Společnost

Oseva Agri Chrudim, a.s.

Lokalita pracoviště

Kočí 168, 538 61 Kočí, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • C - nákladní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Oseva Agri Chrudim, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Oseva Agri Chrudim, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému