VÝVOJOVÝ TECHNOLOG

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CRYTUR, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři technologové, normovači - vývojový technolog.

Náplň práce: Zavádění nových výrobků v oblasti přesné optiky, laserů nebo optoelektroniky. Analýza, správa a rozvoj výrobních technologií/procesů. Vedení technické dokumentace, technologických postupů, reglementů. Koordinace výroby ve spolupráci s vývojem. Technology scounting a zavádění nových výrobních technologií. Odpovědnost za proveditelnost výroby, řešení aktuálních problémů ve výrobě. Požadujeme: VOŠ/VŠ vzdělání technického směru. Logické a technické myšlení, proaktivní přístup. Konstruktivní přístup k řešení problémů a schopnost kritické analýzy. Zodpovědnost, organizační schopnosti, týmový duch. Dosavadní praxe v oblasti výrobních technologií výhodou. Samostatnost, organizační a komunikační schopnosti. Znalost anglického jazyka výhodou. Řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme: Vysoce atraktivní zaměstnání a kontakt s nejmodernějšími standardy. Spolupráce na výrobě a vývoji špičkových technických výrobků. Seznámení se s řadou moderních postupů. Možnosti dalšího kvalifikačního rozvoje a vzdělávání. Přátelské pracovní prostředí, profesionalita. Odpovídající platové ohodnocení. Flexibilní pracovní doba. 5 týdnů dovolené, stravenky a další firemní benefity. CRYTUR, spol. s r.o. je dynamická, exportně zaměřená, trvale rostoucí společnost v oblasti špičkových technologií (monokrystaly, elektronová mikroskopie, lasery, aj.) se 140 zaměstnanci a obratem 160 mil. Kč. kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně každé pondělí od 7.00 do 8.00 hod.

Společnost

CRYTUR, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Palackého 175, 511 01 Turnov 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CRYTUR, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CRYTUR, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému