VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Svatojánská kolej - vyšší odborná škola pedagogická hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu školních jídelen a menz - vedoucí školní jídelny.

VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY - místo výkonu: Svatá Jan pod Skalou. Náplň práce: zajištění a organizace provozu školní jíídelny, objednávky a nákup potravin, vedení skladové evidence a evidence strávníků, včetně vyúčtování měsíčních uzávěrek, pomocné práce v kuchyni, případné obstarávání nákupů. Požadavky: praxe v oblasti školního stravování výhodou, organizační a řídící schopnosti, zdravotní způsobilost (držitel zdravotního průkazu), spolehlivost, pečlivost, trestní bezúhonnost, znalost práce na PC a práce v programu VIS výhodou, řidičský průkaz skup. B. Upřesňující info: platové zařazení dle mzdového předpisu - mzdové třídy a dle dosažení vzdělání a praxe, os. ohodnocení a příplatek za vedení. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Kontakt přes tel. (Po-Pá: 8:00-14:00) či email.

Společnost

Svatojánská kolej - vyšší odborná škola pedagogická

Lokalita pracoviště

Svatý Jan pod Skalou 1, 266 01 Beroun 1 (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Svatojánská kolej - vyšší odborná škola pedagogická výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Svatojánská kolej - vyšší odborná škola pedagogická o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému