People Place & Partners - Recruitment & Staffing, has been successfully sourcing talented, hard working professionals since 2001, making us a young but experienced recruitment consultancy in the sector. By developing strong and honest relationships with both our clients and candidates and providing a level of service and care that goes beyond traditional recruitment practices we are able to identify the best candidates with the right skills and the right mind set to cover any of our clients recruitment needs and also assist our candidates to get the best possible job for them with the right corporation. We are experts in putting BEST and BEST together.

Manažer výroby/Truhlář/Kutil

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Manažer výroby bude mít na starost montáž prototypů a návrhů od klientů společnosti, bude dohlížet na celý výrobní proces, na jeho kvalitu, bezpečnost a efektivitu nákladů.

ZPRÁVA OD NAŠEHO KLIENTA

V naší organizaci dělá každý z našich zaměstnanců to, co ho baví, a zároveň má podíl na úspěchu celé společnosti. Velký důraz klademe na týmovou práci a jsme předurčeni uspět, protože jsme schopni hbitě reagovat a čelit tak jakékoli výzvě. Zapojujeme všechny členy týmu do rozhodovacích procesů a dáváme jim příležitost se profesionálně rozvíjet.

Milujeme to, co děláme, a je to vidět na našich výrobcích, pevných vztazích se zákazníky a příjemném pracovním prostředí, které sdílíme. 

Portfolio našich klientů zahrnuje mezinárodní korporace, které jsou jedničky na trhu v oblasti módy a značkového zboží. Tvoříme nedílnou součást jejich úspěchu tím, že poskytujeme unikátní design jejich maloobchodním jednotkám.

Naše služby překonávají očekávání. Přidejte se k nám i Vy a zažijte to na vlastní kůži!

O POZICI

Manažer výroby bude mít na starost montáž prototypů a návrhů od klientů společnosti, bude dohlížet na celý výrobní proces, na jeho kvalitu, bezpečnost a efektivitu nákladů.

Manažeři výroby stráví většinu času ve výrobním areálu, kde zabezpečují, aby pracovníci odváděli dobrou práci. Další zodpovědností je zásobovat dílnu vhodným nářadím a vybavením, navrhovat zdokonalení procesů či opravovat poškozené prototypy, když bude potřeba. 

IDEÁLNÍ KANDIDÁT

Aby byla práce odvedena efektivně a v souladu se standardy společnosti, je nutné aby kandidát byl zručný a měl výborný přehled o typech náčiní, materiálu a výrobních procesech.

NABÍZÍME

 • Konkurenceschopné platové ohodnocení.
 • Dynamické a nekonvenční pracovní prostředí.
 • Občerstvení na pracovišti zdarma.
 • Profesionální rozvoj a kariérní růst díky postupnému zvětšování společnosti.
 • Perspektivní projekty s mezinárodní působností.
 • Případné zahraniční pracovní cesty.

Společnost

People Place & Partners a.s.

Společnost se zahraniční účastí
Rok založení společnosti: 2001
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců
Obrat společnosti: <1 mio Kč

Lokalita pracoviště

Hálkova 1406/2, 12000 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Personální agentury
Profese: Manažer výroby v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Mistr ve výrobě, Manažer výroby, Montážní dělník

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

 • Káva a voda zdarma
 • Kolektiv 25-35let
 • Klouzavá pracovní doba
 • Zásadně bez kravaty
 • Není třeba žádný cizí jazyk

Požadavky

Minimální vzdělání

 • Střední odborné učiliště

Jazyky

 • Čeština - rodný jazyk
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti People Place & Partners a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost People Place & Partners a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému