DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ - LAKÝRNÍK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SOLODOOR a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) - dělník/ce ve výrobě - lakýrník.

Požadujeme: - Min. výuční list - Praxe v oboru min. 1 rok - výhodou - Orientace v technologických postupech lakování povrchů - Schopnost číst technické výkresy - Samostatnost, pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, přesnost, pečlivost, schopnost učit se Zaměstnanecké výhody: zvláštmí prémie, podnikové stravování, zajištění ubytování,jízdní výhody, naturální výhody, firemní akce a benefity. Kontaktní osoba: Mgr.Michaela Krekulová tel.kontakt, e-mail:kontakt Způsob prvního kontaktu: telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mailovou adresu, poštou či osobně Místo výkonu práce: Nádražní 166, Sušice 342 01

Společnost

SOLODOOR a.s.

Lokalita pracoviště

Nádražní 166, 342 01 Sušice 1 (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 500 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

18.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SOLODOOR a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SOLODOOR a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému