Manipulační dělník/dělnice v plastikářské výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FOREZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - manipulační dělník/dělnice v plastikářské výrobě.

PRACOVNÍ NÁPLŃ: Zajišťuje interní logistiku obalů - zásobuje halu (výrobu) prázdnými obaly, odváží plné obaly a ukládá je na sklad, stará se o vzhled výrobních prostor (pořádek, čistota), manipulace s vysokozdvižným vozíkem - VZV (ještěrka). POŽADAVKY: přijmeme i absolventy, zaučíme, zaškolíme a zajistíme profesní růst. Výhodou je min. výuční list. VZV výhodou, případně zaškolíme zdarma. nepřetržitý provoz (12 hod směny NABÍZÍME: Od 1.10.2016 plat 14500Kč. K základní mzdě: Příplatky za směnnost. 1000Kč odměna za plnou docházku. Měsíční a čtvrtletní prémie. Prémie za nejlepšího pracovníka směny, prémie dle plnění cílů. Příspěvek na obědy. Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou. Další zaměstnanecké benefity. Stabilní pracovní místo. Práci v týmu pro přední automobilky

Společnost

FOREZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sázava 1, 563 01 Lanškroun (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FOREZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FOREZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému