Seřizovač/ka pro lisovnu plastů - bez praxe

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FOREZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - seřizovač/ka pro lisovnu plastů - bez praxe.

PRACOVNÍ NÁPLŇ: Seřizování lisovacích strojů (automatizací) k výrobě na konkrétní formě, podle příslušné specifikace (zpracování plastů). POŽADAVKY: přijmeme i absolventy, zaučíme, zaškolíme a zajistíme profesní růst. Min. vyučení, ve strojním oboru nebo srovnatelné zkušenosti, oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku, jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou, nebo zaškolíme zdarma. nepřetržitý provoz (12 hod směny) NABÍZÍME: K základní mzdě: Příplatky za směnnost. 1000Kč odměna za plnou docházku. Měsíční a čtvrtletní prémie. Prémie za nejlepšího pracovníka směny, prémie dle plnění cílů. Příspěvek na obědy. Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou. Svoz firemním autobusem. Další zaměstnanecké benefity. Stabilní pracovní místo. Práci v týmu pro přední automobilky

Společnost

FOREZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sázava 1, 1 2 Lanškroun, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FOREZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FOREZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému