MISTR/OVÁ VE VÝROBĚ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SOLODOOR a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii - mistr/ová ve výrobě.

Požadujeme: - Min. maturita, nejlépe v technickém směru - Praxe v oboru - Vysoký stupeň technického myšlení a technické zručnosti, - Schopnost vedení týmů - Schopnost číst technické výkresy - Samostatnost, pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, přesnost, pečlivost, schopnost učit se Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, podnikové stravování,jízdní výhody, naturální výhody, zajištěné ubytování, firemní akce a benefity. Kontaktní osoba: Mgr. Michaela Krekulová tel.kontakt,e-mail: kontakt Způsob prvního kontaktu: telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mailová adresu, poštou či osobně. Místo výkonu práce: Nádražní č.p.166, Sušice

Společnost

SOLODOOR a.s.

Lokalita pracoviště

Nádražní 166, 342 01 Sušice 1 (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SOLODOOR a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SOLODOOR a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému