elektromontér

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Fenix Personal s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení - elektromontér.

Vyučení v oboru elektro podmínkou. Znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb., § 4 a vyšší (firma zajistí její obnovení). Manuální zručnost, odpovědný přístup k práci. Spolehlivost, pečlivost, schopnost týmové práce. Provádění elektro-montážní práce v oblasti stavebnictví - modulární stavby, kontejnery, nikoli zděné objekty či TZB budov, s týmem pracovníků. Zapojování elektro obvodů - světla, zásuvky, klimatizace, topení a další. Pracovat dle technické elektro dokumentace. Provádění montáže elektro rozvodů ve stavebních jednotkách sloužící k admin., kancelářským, prům. a obytným účelům. 5 týdnů dovolené. Osobní kontakt po tel. domluvě nebo životopis na e-mail

Společnost

Fenix Personal s.r.o.

Lokalita pracoviště

Brněnská 703, 686 03 Staré Město u Uher.Hrad., Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektronických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fenix Personal s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fenix Personal s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému